SUSISIEKITE SU MUMIS     + 370 5 210 97 67    
Krepšelis (0)

Duomenų apsauga (backup/rezervinės kopijos ir t.t.)

Kas yra Jūsų įmonės brangiausias turtas? Žinios? Darbuotojai? Klientai? Materialus turtas – pastatai, transportas, gamybinė įranga? Galbūt. Tačiau, neabejotinai sutiksite, kad vienas svarbiausių, o dažnai ir pats svarbiausias įmonės turtas – informacija. 

Šiuolaikinės įmonės didžiąją dalį komunikacijos ir beveik visą veiklą skaitmenizuoja. Taip patogiau laikyti didžiulius kiekius informacijos – tam nereikia patalpų, lengva rasti istorinę informaciją, galima paprastai apsaugoti turimą informaciją saugant keletą kopijų skirtingose vietose (saugantis nuo gaisro, vagystės ar kitų nelaimių).

Taigi, Ners dauguma įmonių sėkmingai įsisaviNe dokumentų skaitmenizavimą, el. pašto naudojimą komunikacijai, CRM, verslo aplikacijas, bet pastebime, kad dažnai pamiršta tinkamai pasirūpinti tų duomenų apsauga. Svarbu suvokti, kad skaitmeniniu būdu laikomus duomenis lengva ne tik saugoti, bet ir prarasti.Neseniai tikriausiai girdėjote istoriją, kai per klaidą įmonės direktorius ištrynė visos kompanijos duomenis (šaltinis: http://www.15min.lt/mokslasit/straipsnis/techNelogijos/klaidingai-programines-irangos-koda-panaudojes-vyras-netycia-istryne-visa-savo-bendrove-646-611747).

Minėta istorija įdomi dar ir tuo, ištrinti buvo ne tik savo, bet ir kitų įmonių duomenys, kuriuos pas save saugojo praradimą sukėlusi įmonė. Tad, svarbu ne tik atidžiai išsirinkti partnerį IT paslaugoms teikti, bet ir išsirinkti tinkamas paslaugas tinkama apimtimi (pavyzdžiui, nuotolinis atsarginių kopijų automatizuotas darymas).

Nepriklausomai nuo veiklos rūšies visoms įmonėms rekomenduojame užsisakyti bent jau auditą apie rezervinių duomenų darymą ir laikymą. Atsižvelgiant į tai, ką naudojate, kaip naudojate, kokią aparatinę įrangą turite ir kokias turite finansines galimybes, į rezervinių duomenų kopijų aktualumą, pasiūlytume geriausią sprendimą Jūsų įmonės duomenims apsaugoti.

Nedelskite, nes rytoj jau gali būti per vėlu!

Gamintojai

 • Mitel
 • Unify
 • Plantronics
 • 2N
 • Platan
 • SP Records
 • Panasonic

  Telekomunikaciniai projektai – 20 metų sėkmingai dirbanti informacinių technologijų ir telekomunikacijų įmonė. Įmonės sėkmės raktas – patenkinti klientai, kuriais rūpinasi mūsų aukščiausio lygio IT ir telekomunikacijų specialistai nuolatos skiriantys ypatingą dėmesį paslaugų kokybei.

  SUSISIEKITE

  P. Smuglevičiaus g. 21, LT-08311, Vilnius, Lietuva

  +370 5 2109767

  Šis el. pašto adresas yra apsaugotas nuo šiukšlių. Jums reikia įgalinti JavaScript, kad peržiūrėti jį.

  Prisijunkite prie mūsų !  Gauti pasiūlymą

  Nurodykite savo kontaktus ir mes pateiksime jums pasiūlymą per 1 val.
  Invalid Input
  Invalid Input