SUSISIEKITE SU MUMIS     + 370 5 210 97 67    
Krepšelis (0)

Virtualūs ir fiziniai serveriai

Šiuolaikinės organizacijos veikloje neįmanoma apseiti be centralizuotos IT politikos. Paprastai centralizuojama vartotojų valdymas, duomenų laikymas, kritinės verslo aplikacijos, duomenų rezervinės kopijos, prieigų valdymas ir begalė kitų dalykų.

Įvairios galimybės, pritaikytos skirtingiems poreikiams, egzistuoja, bet kaip nesuklysti ir išsirinkti sau tinkamą sprendimą? Kaip išsirinkti tinkamą operacinę sistemą, tinkamą aparatinę įrangą, tinkamą programinę įrangą? Diegti fizinius, ar virtualius serverius? Jei išsirinkote virtualius, kokius hipervizorius naudoti? Serverį laikyti savo biure, ar duomenų centre? Pirkti ar nuomuotis? Šie ir panašūs klausimai dažnai kamuoja organizacijas, nusprendusias įsidiegti našumą skatinančias IT inovacijas. Todėl, mes esame tam, kad padėtume Jums atsakyti į šiuos klausimus, kad padėtume išsirinkti tinkamiausią sprendimą Jums.

Jei esate maža įmonė, kuriai serverį įsigyti ar net nuomuotis per brangu, teikiame serverio resursų nuomos paslaugą, kuri yra pigesnė, nei viso serverio nuoma ir puikiai tiktų mažai įmonei. Augant Jūsų įmonei, dinamiškai padidinsime ir serverio resursus. Tokiu būdu galėsite naudotis enterprise lygio produktais iškart, net būdama maža įmonė – tai leis Jums augti ir tapti dideliais.

Jei esate vidutinė ar didelė įmonė, kuri jau turi savo serverių infrastruktūrą, tikriausiai jau esate susidūrę su esamų serverių panaudojimo, serverių našumo, ar tiesiog serverių infrastruktūros valdymo problemomis. Nežinote ar Jūsų serverinis ūkis nėra perteklinis? O gal kaip tik – nuolat investuojate į serverinę įrangą, bet vis tiek neužtenka našumo? Arba “kažką turime, bet tiksliai nežinote ką” (dažnai girdima frazė)? Žinome Jūsų problemas. Žinome kaip Jums padėti. Tiesiog, susisiekite su mumis. 

Kadangi esame nepriklausomi nuo jokio gamintojo, Jūs gausite nešališką konsultaciją dėl geriausio sprendimo Jums. Esame įvaldę geriausių pasaulio gamintojų – IBM, HP, DELL, Cisco, SuperMicro (ir kt.) aparatinę įrangą, mūsų specialistai nuolat sertifikuojasi, todėl, galite drąsiai patikėti turimą ar planuojamą turėti serverių ūkį mums. Susisiekite!

 
 

Gamintojai

 • Mitel
 • Unify
 • Plantronics
 • 2N
 • Platan
 • SP Records
 • Panasonic

  Telekomunikaciniai projektai – 20 metų sėkmingai dirbanti informacinių technologijų ir telekomunikacijų įmonė. Įmonės sėkmės raktas – patenkinti klientai, kuriais rūpinasi mūsų aukščiausio lygio IT ir telekomunikacijų specialistai nuolatos skiriantys ypatingą dėmesį paslaugų kokybei.

  SUSISIEKITE

  P. Smuglevičiaus g. 21, LT-08311, Vilnius, Lietuva

  +370 5 2109767

  Šis el. pašto adresas yra apsaugotas nuo šiukšlių. Jums reikia įgalinti JavaScript, kad peržiūrėti jį.

  Prisijunkite prie mūsų !  Gauti pasiūlymą

  Nurodykite savo kontaktus ir mes pateiksime jums pasiūlymą per 1 val.
  Invalid Input
  Invalid Input