SUSISIEKITE SU MUMIS     + 370 5 210 97 67    
Krepšelis (0)

IP telefonijos sistemos - naujos kartos sprendimai verslui

Drąsiai ženkite į priekį, pasitelkdami į pagalbą naujos kartos telefonijos sistemas, veikiančias internetinio ryšio pagalba, Kompiuterinė telefonija tapo inovatyvios organizacijos požymiu. Ji praplečia komunikacijos galimybes ir perkelia jas į naują lygmenį: įgalina didinti organizacijos darbuotojų darbo našumą, optimizuoti telekomunikacines išlaidas, plėsti naujų paslaugų spektrą.

Analizė

Mūsų įmonės specialistai atliks esamo ryšio analizę, įsigilins į Jūsų verslo telefoninio ryšio poreikius bei ypatumus ir pateiks individualų sprendimą, kuris tiksliai patenkins Jūsų lūkesčius ir atspindės organizacijos veiklos specifiką.

 

Projektavimas


Siekiant maksimalios finansinės ir technologinės naudos Jūsų verslui, suprojektuosime optimalią IP telefonijos sistemą, kuri atspindės įmonės vystymą, naujų padalinių atsiradimą, filialų sujungimą į vieną tinklą, ryšio priemonių sujungimą į vieningą sistemą. Esant poreikiui, atliksime ir individualų telefonijos sistemos programavimą.

Diegimas

Įmonės darbuotojai - aukštos kvalifikacijos inžinieriai, technikai, turintys didelę patirtį, kokybiškai atlieka sudėtingų skaitmeninių telekomunikacinių sistemų įdiegimą, informacinių technologijų paslaugų kompleksų įdiegimą, telekomunikacinių sistemų programavimo, derinimo, konfigūravimo, montavimo, konsultavimo bei kitus darbus, įgyvendinant minėtas technologijas. Užsakovo pageidavimu IP telefonijos sistemas įdiegiame lygiagrečiai tradicinei telefonijai, todėl esant poreikiui, senosios telefonijos atsisakyti galima tik išbandžius naująją sistemą.

 

Priežiūra


Mes prižiūrime ir aptarnaujame telefonijos sistemas visoje Lietuvos teritorijoje ir už jos ribų. Turime ištisą parą veikiančią pagalbos tarnybą, sprendžiame iškilusias problemas ir sutrikimus ne tik darbo, bet ir švenčių dienomis.  


Kompiuterinė telefonija – tai technologija, kuri keičia žmonių požiūrį į informacijos pasaulį. Informacija tapo technologinio proceso pagrindu, o kompiuterinė telefonija – viena iš patogiausių šios informacijos gavimo priemonių. Tam, kad, naudojant informaciją, būtų sukurta vertė, įmonėje reikia sukurti ir įgyvendinti efektyvią IP telefonijos sistemą.IP telefonijos technologijų integravimas keičia darbo pobūdį, personalo sudėtį ir netgi visos organizacijos struktūrą. Pagrindinis IP telefonijos privalumas – ekonominis efektyvumas. Pagrindiniai faktoriai, kurie nulėmė sistemos efektyvumą yra šie: centralizuota kontrolė, pokalbio išlaidų sumažinimas, informacijos perdavimo greičio padidinimas. Yra ir kiti privalumai: lengvas valdymas, ypatingos raiškos garsas, universalumas ir lankstumas, įvairiapusiškumas ir t.t.

„VoIP“ - besiplečianti ir nuolatos atsinaujinanti technologija, kuri padės visiškai patenkinti jūsų nuolat augančius komunikavimo poreikius.

Patikėkite mums savo problemas ir Jus apie jas užmiršite visam laikui.

 
 

Gamintojai

 • Mitel
 • Unify
 • Plantronics
 • 2N
 • Platan
 • SP Records
 • Panasonic

  Telekomunikaciniai projektai – 20 metų sėkmingai dirbanti informacinių technologijų ir telekomunikacijų įmonė. Įmonės sėkmės raktas – patenkinti klientai, kuriais rūpinasi mūsų aukščiausio lygio IT ir telekomunikacijų specialistai nuolatos skiriantys ypatingą dėmesį paslaugų kokybei.

  SUSISIEKITE

  P. Smuglevičiaus g. 21, LT-08311, Vilnius, Lietuva

  +370 5 2109767

  Šis el. pašto adresas yra apsaugotas nuo šiukšlių. Jums reikia įgalinti JavaScript, kad peržiūrėti jį.

  Prisijunkite prie mūsų !  Gauti pasiūlymą

  Nurodykite savo kontaktus ir mes pateiksime jums pasiūlymą per 1 val.
  Invalid Input
  Invalid Input