SUSISIEKITE SU MUMIS     + 370 5 210 97 67    
Krepšelis (0)

Internetas

Be interneto niekur. Net šį tekstą skaitote per internetą. Šiuolaikinis verslas tampa vis labiau priklausomas nuo interneto paslaugos, šiuolaikinė komunikacija tampa faktiškai nebeįmanoma be interneto. Todėl mes puikiai suprantame, kaip svarbu yra turėti patikimą interneto paslaugą. 

Skirtingai nuo įprastų interneto tiekėjų, mes nesame prisirišę tik prie savo infrastruktūros, todėl, esame ženkliai lankstesni. Didesnis lankstumas reiškia klientams daugiau galimybių ir aukštesnę paslaugos kokybę, kuri geriau atitiktų jų poreikius.

Priklausomai nuo organizacijos poreikių, geografinės vietos ir galimybių parenkame geriausią interneto tiekimo kanalą. Internetą teikiame taip pat ir verslo centrams, viešbučiams, valstybinėms organizacijoms, mažoms/vidutinėms/didelėms įmonėms.

Tad, jei Jūsų verslo centras dar neturi vieningos ryšio tiekimo sistemos; ar Jūs abejojate, kad Jūsų interneto tiekėjas Jums siūlo geriausias sąlygas; ar nesate patenkinti turimo interneto tiekėjo paslaugomis; ar norite įsigyti internetą iš patikimų partnerių – susisiekite su mumis.

 

 

Gamintojai

 • Mitel
 • Unify
 • Plantronics
 • 2N
 • Platan
 • SP Records
 • Panasonic

  Telekomunikaciniai projektai – 20 metų sėkmingai dirbanti informacinių technologijų ir telekomunikacijų įmonė. Įmonės sėkmės raktas – patenkinti klientai, kuriais rūpinasi mūsų aukščiausio lygio IT ir telekomunikacijų specialistai nuolatos skiriantys ypatingą dėmesį paslaugų kokybei.

  SUSISIEKITE

  P. Smuglevičiaus g. 21, LT-08311, Vilnius, Lietuva

  +370 5 2109767

  Šis el. pašto adresas yra apsaugotas nuo šiukšlių. Jums reikia įgalinti JavaScript, kad peržiūrėti jį.

  Prisijunkite prie mūsų !  Gauti pasiūlymą

  Nurodykite savo kontaktus ir mes pateiksime jums pasiūlymą per 1 val.
  Invalid Input
  Invalid Input