SUSISIEKITE SU MUMIS     + 370 5 210 97 67    
Krepšelis (0)

Praėjimo kontrolė ir darbo laiko apskaita

Čekijos kompanija 2N Telekomunikace – viena lyderiaujančių Europos įmonių komunikacijos įrangos srityje, dirbanti jau daugiau, kaip 20 metų.

2N Įeigos kontrolės sistemos - saugus ir patogus komunikatorius

Šiais laikais privačiuose namuose, daugiabučiuose, ofisuose montuojamos telefonspynės jau senai nėra tik paprastas durų skambutis. Išorinę ir vidinę komunikaciją apimančios sistemos padeda skirstyti interesantų srautus, taip pat užtikrina saugumą, užrakina ir atrakina duris, suteikia galimybę matyti, fiksuoti svečius.

 

Kasdien naudojami daiktai neišvengiamai susiduria su funkcionalumo, patogumo poreikiu. „Todėl pirmas reikalavimas, kuris keliamas ir telefonspynei, yra jos funkcionalumas, ergonomiškumas bei kokybė. Įrangos kokybė, jos tvarumas ir ilgaamžiškumas taip pat yra itin svarbus pasirinkimo kriterijus. „Gyvenamieji namai ir kiti pastatai – ilgalaikė investicija, todėl ir pastatuose esanti įranga turi patikimai veikti tol, kol stovės pats pastatas.

2N Prekių katalogas

 

Produktų pristatymas (rusų k.):

Į parduotuvę

Gamintojai

 • Mitel
 • Unify
 • Plantronics
 • 2N
 • Platan
 • SP Records
 • Panasonic

  Telekomunikaciniai projektai – 20 metų sėkmingai dirbanti informacinių technologijų ir telekomunikacijų įmonė. Įmonės sėkmės raktas – patenkinti klientai, kuriais rūpinasi mūsų aukščiausio lygio IT ir telekomunikacijų specialistai nuolatos skiriantys ypatingą dėmesį paslaugų kokybei.

  SUSISIEKITE

  P. Smuglevičiaus g. 21, LT-08311, Vilnius, Lietuva

  +370 5 2109767

  Šis el. pašto adresas yra apsaugotas nuo šiukšlių. Jums reikia įgalinti JavaScript, kad peržiūrėti jį.

  Prisijunkite prie mūsų !  Gauti pasiūlymą

  Nurodykite savo kontaktus ir mes pateiksime jums pasiūlymą per 1 val.
  Invalid Input
  Invalid Input